Powstrzymaj rzeź

Trwa walka o życie nienarodzonych - niech Twój głos będzie słyszany. Dosłownie! Zaapeluj do sumień polskich posłów o zagłosowanie przeciwko legalizacji procederu aborcji.

Krwawe projekty w Sejmie!

W trakcie 9. posiedzenia Sejmu X kadencji w dniach 10-12 kwietnia większość sejmowa haniebnie zdecydowała o skierowaniu czterech aborcyjnych projektów ustaw do dalszych prac w „Komisji Nadzwyczajnej do rozpatrzenia projektów ustaw dotyczących prawa do przerywania ciąży”.

12 lipca odbyło się głosowanie nad przyjęciem pierwszego barbarzyńskiego projektu:

  • Lewicy o zmianie ustawy – Kodeks Karny – w postaci częściowej depenalizacji i dekryminalizacji czynów związanych z aborcją


PROJEKT TEN ZOSTAŁ ODRZUCONY PRZEZ SEJM!

Obecnie w Komisji Nadzwyczajnej procedowane są pozostałe trzy antyludzkie projekty ustaw. Są to projekty:

  • Lewicy “o bezpiecznym przerywaniu ciąży”, a więc legalizacji mordowania dzieci do 12. tygodnia ciąży

  • Koalicji Obywatelskiej ” o świadomym rodzicielstwie”, który zakłada możliwość zabicia dziecka do 12. tygodnia ciąży (w niektórych przypadkach także po 12. tygodniu) oraz zmuszenie placówki leczniczej do dokonania aborcji w przypadku, gdy będzie związana z umową z NFZ.

     

  • Trzeciej Drogi “o zmianie ustawy o planowaniu rodziny, ochronie płodu ludzkiego i warunkach dopuszczalności przerywania ciąży”, który zakłada odwrócenie skutków orzeczenia Trybunału Konstytucyjnego z 2020 r. i powrót do krwawego kompromisu aborcyjnego


Pora na odrzucenie pozostałych trzech morderczych projektów ustaw! Wynik lipcowego głosowania pokazał, że presja ma sens!

Obrona życia jest naszym wspólnym obowiązkiem. To walka o najbardziej podstawowe prawa i godność każdej istoty ludzkiej. Wyraźny sprzeciw wobec wszystkich prób deprecjonowania prawa do życia. Niech nasz głos będzie słyszany!

Działajmy teraz, zjednoczeni w obronie nienarodzonych.

dlonie kopia
dziecko

Apel do posłów RP

Dołącz do naszej akcji, zadzwoń do posłów z Twojego regionu lub napisz na ich skrzynki mailowe i zaapeluj do ich sumień! Teraz, bardziej niż kiedykolwiek wcześniej, jesteśmy wezwani do obrony życia nienarodzonych.

Musimy wywrzeć nacisk na posłów wszystkich Klubów Parlamentarnych: Prawa i Sprawiedliwości, Koalicji Obywatelskiej, Polski 2050 – Trzeciej Drogi, Polskiego Stronnictwa Ludowego – Trzeciej Drogi, Lewicy, Konfederacji oraz koła Kukiz’15 i posłów niezrzeszonych i zachęcić ich do głosowania przeciwko projektom wymierzonym w życie nienarodzonych.

Sprawmy, by podstawowe wartości, których nie wolno negocjować, były reprezentowane w Sejmie. Apelujmy do sumień naszych przedstawicieli, przypominając im o konstytucyjnej gwarancji prawa do życia. Jeśli chcą zasłużyć na nasz szacunek i dobrą opinię przyszłych pokoleń, muszą zagłosować przeciwko projektom ustaw, które deprecjonują to najbardziej podstawowe prawo.

TWÓJ TELEFON ZA ŻYCIEM

Możesz skorzystać z tego przykładu:

(Może to być rozmowa z samym parlamentarzystą lub z pracownikiem jego biura)

 

Szanowny Panie / Szanowna Pani

Już w najbliższych dniach odbędą się głosowania nad projektami aborcyjnymi.

Liczę, że podczas nich Pan(i) Poseł ……… zajmie jednoznacznie stanowisko i zagłosuje przeciwko wprowadzaniu prawa aborcyjnego! 

Aborcja nie jest bowiem sprawą wyznawanej religii czy światopoglądu.

To kwestia współczesnej wiedzy medycznej i prawa do życia, które wynika z prawa naturalnego.

Aborcja oprócz śmierci dziecka, niesie poważne ryzyko dla zdrowia i życia matki, a jej konsekwencje dotykają niekiedy całej rodziny.

Tych skutków doświadcza także personel medyczny, zwłaszcza, jeśli jest zmuszany do udziału w zabójstwie człowieka.

Dlatego apeluję do Pani Poseł/Pana Posła o odrzucenie projektów zmian prawnych, które godzą w życie kobiet i dzieci, a tym samym w dobro i przyszłość naszego kraju.

Zapewniam, że zapamiętam, w jaki sposób Pan(i) Poseł głosował(a), i wezmę to pod uwagę podczas kolejnych wyborów!

Nie oddam głosu na partię, która opowiada się za mordowaniem dzieci w łonach matek!

Z uszanowaniem

Znajdź swój region i przedstawicieli w Sejmie!

Alicja Chybicka
Koalicja Obywatelska PO .N IPL ZIELONI

ul. Ofiar Oświęcimskich 36
50-059 Wrocław

605-585-746

biuro@alicjachybicka.pl

Izabela Bodnar
Trzecia Droga Polska 2050 Szymona Hołowni – Polskie Stronnictwo Ludowe

Plac Wolności 9
50-071 Wrocław

Izabela.Bodnar@sejm.pl

Marcin Gwóźdź
Prawo i Sprawiedliwość

ul. Kolejowa 1
57-200 Ząbkowice Śląskie

517-534-567

biurozabkowice@gmail.com

Marcin.Gwozdz@sejm.pl

Marek Jan Chmielewski
Koalicja Obywatelska PO .N IPL ZIELONI

ul. Rynek 23
58-200 Dzierżoniów

580-385-364

biuroposelskie.chmielewski@gmail.com

Marek.Chmielewski@sejm.pl

Michał Jaros
Koalicja Obywatelska PO .N IPL ZIELONI

ul. Ofiar Oświęcimskich 36
50-053 Wrocław

510-126-096

michal.jaros@sejm.pl

Michał Paweł Dworczyk
Prawo i Sprawiedliwość

ul. Rynek 55 lok. 16-18
58-200 Dzierżoniów

798-845-159

biuroposelskiemichaladworczyka@gmail.com

Michal.Dworczyk@sejm.pl

Piotr Borys
Koalicja Obywatelska PO .N IPL ZIELONI

ul. Piastowska 2
59-300 Lubin

570-801-918

lubin.biuro@wp.pl

Piotr.Borys@sejm.pl

Sylwia Bielawska
Koalicja Obywatelska PO .N IPL ZIELONI

ul. Moniuszki 2
58-300 Wałbrzych

608-397-598

kontakt@sylwiabielawska.eu

Sylwia.Bielawska@sejm.pl

Zofia Czernow
Koalicja Obywatelska PO .N IPL ZIELONI

Plac Ratuszowy 56
58-500 Jelenia Góra

883-132-179

ul. Wojska Polskiego 25D
59-600 Lwówek Śląski

zofia.czernow@sejm.pl

Aleksandra Leo
Trzecia Droga Polska 2050 Szymona Hołowni – Polskie Stronnictwo Ludowe

Pl. Magistracki 3 lok. 14
58-300 Wałbrzych

888-890-258

aleksandra.leo@sejm.pl

Iwona Małgorzata Krawczyk
Koalicja Obywatelska PO .N IPL ZIELONI

ul. Broniewskiego 24
58-400 Kamienna Góra

biuroposelskie.iwonakrawczyk@gmail.com

Iwona.Krawczyk@sejm.pl

Izabela Katarzyna Mrzygłocka
Koalicja Obywatelska PO .N IPL ZIELONI

ul. Moniuszki 2 lok. 6
58-300 Wałbrzych

ul. Dąbrowskiego 21
58-150 Strzegom

ul. Rynek 43
58-100 Świdnica

502-700-256

mrzyglocka@gmail.com

Izabela.Mrzyglocka@sejm.pl

Krzysztof Kubów
Prawo i Sprawiedliwość

ul. M. Skłodowskiej-Curie 7
59-300 Lubin

ul. Rynek 6
59-100 Polkowice

535-720-218

Plac Słowiański 1
59-220 Legnica

biuro.kubow@gmail.com

Krzysztof.Kubow@sejm.pl

Marzena Anna Machałek
Prawo i Sprawiedliwość

Plac Ratuszowy 56 lok. 107-108
58-500 Jelenia Góra

(75) 752 22 99

marzena.machalek@gmail.com

Marzena.Machalek@sejm.pl

Robert Kropiwnicki
Koalicja Obywatelska PO .N IPL ZIELONI

ul. Mickiewicza 21
59-220 Legnica

(76) 856 03 06

Plac Reymonta
59-500 Złotoryja

(76) 859 03 06

robert.kropiwnicki@sejm.pl

Jolanta Niezgodzka
Koalicja Obywatelska PO .N IPL ZIELONI

ul. Ruska 51B lok. 105
50-076 Wrocław

biuro@jolantaniezgodzka.pl

Jolanta.Niezgodzka@sejm.pl

Szymon Pogoda
Prawo i Sprawiedliwość

ul. 1-ego Maja 8/9 lok. 11
59-700 Bolesławiec

ul. Sienkiewicza 13 lok. 5
59-600 Lwówek Śląski

ul. Armii Krajowej 30
59-800 Lubań

575-547-881

pogoda.biuro@gmail.com

Szymon.Pogoda@sejm.pl

Tadeusz Samborski
Trzecia Droga Polska 2050 Szymona Hołowni – Polskie Stronnictwo Ludowe

ul. Piastowska 15 lok. 2
59-200 Legnica

780-509-224

Tadeusz.Samborski@sejm.pl

Arkadiusz Sikora
Nowa Lewica

Pl. Magistracki 3A
58-300 Wałbrzych

797-604-325

ul. Osiedle Kazimierza Wielkiego 8F
56-200 Góra

ul. Gagarina 9A
59-400 Jawor

ul. Karola Miarki 27 lok. 8
58-400 Kamienna Góra

ul. Bracka 12
59-800 Lubań

ul. Mickiewicza 4B
56-400 Oleśnica

ul. Rynek 38
58-100 Świdnica

ul. Piłsudskiego 17A lok. 2
56-100 Wołów

ul. Warszawska 1 lok. 107
59-900 Zgorzelec

ul. Wojska Polskiego 18
58-500 Jelenia Góra

ul. Opitza 17
59-700 Bolesławiec

Al. Niepodległości 18
59-300 Lubin

604-131-044

arkadiusz.sikora@sejm.pl

Agnieszka Anna Soin
Prawo i Sprawiedliwość

Pl. Solidarności 1/3/5 lok. 234
53-661 Wrocław

793-716-109

Agnieszka.Soin@sejm.pl

Anna Sobolak
Koalicja Obywatelska PO .N IPL ZIELONI

ul. Ofiar Oświęcimskich 36
50-059 Wrocław

biuro@annasobolak.pl

Anna.Sobolak@sejm.pl

Jacek Świat
Prawo i Sprawiedliwość

Plac Solidarności 1/3/5
53-661 Wrocław

519-817-308

jacek.swiat@sejm.pl

Krzysztof Tuduj
Konfederacja Wolność i Niepodległość

ul. Metalowców 25 lok. 37
54-156 Wrocław

881-531-447

881-530-447

krzysztof.tuduj@sejm.pl

Krzysztof Śmiszek
Nowa Lewica

ul. Krupnicza 13 lok. 301
50-075 Wrocław

784-812-822

biuro@ksmiszek.pl

Krzysztof.Smiszek@sejm.pl

Małgorzata Tracz
Koalicja Obywatelska PO .N IPL ZIELONI

ul. Rynek 5 lok. 130
50-106 Wrocław

537-235-973

malgorzata.tracz@sejm.pl

Mirosława Stachowiak-Różecka
Prawo i Sprawiedliwość

Plac Solidarności 1/3/5 lok. 419
53-661 Wrocław

668-606-609

Miroslawa.Stachowiak-Rozecka@sejm.pl

Monika Wielichowska
Koalicja Obywatelska PO .N IPL ZIELONI

ul. Kłodzka 24A
57-402 Nowa Ruda

503-350-899

monika.wielichowska@sejm.pl

Bogdan Andrzej Zdrojewski
Koalicja Obywatelska PO .N IPL ZIELONI

ul. Św. Mikołaja

50-125 Wrocław

(71) 343 04 41

biuro@zdrojewski.info

Bogdan.Zdrojewski@sejm.pl

Elżbieta Witek
Prawo i Sprawiedliwość

ul. Piłsudskiego 9 lok. 10
59-400 Jawor

ul. Rynek 1
>59-420 Bolków

(76) 870 51 32

biuro.ew@wp.pl

Elzbieta.Witek@sejm.pl

Ireneusz Zyska
Prawo i Sprawiedliwość

ul. Rynek 6 lok. 5
58-300 Wałbrzych

600-719-742

biuroposelskie.zyska@gmail.com

Ireneusz.Zyska@sejm.pl

Marek Jakubiak
Koło Poselskie Kukiz’15

ul. Norwida 3
59-600 Lwówek

Marek.Jakubiak@sejm.pl

Paweł Hreniak
Prawo i Sprawiedliwość

Plac Solidarności 1/3/5 lok. 423
53-661 Wrocław

ul. Mikołaja Reja 10 lok. 6
56-400 Oleśnica

biuro.hreniak@gmail.com

Pawel.Hreniak@sejm.pl

Wojciech Michał Zubowski
Prawo i Sprawiedliwość

ul. Poczdamska 1
67-200 Głogów

(76) 833 38 86

biurowojciechazubowskiego@gmail.com

Wojciech.Zubowski@sejm.pl

Łukasz Horbatowski
Koalicja Obywatelska PO .N IPL ZIELONI

ul. Balwierska 33
67-200 Głogów

786-343-426

biuro.posla.horbatowskiego@gmail.com

Lukasz.Horbatowski@sejm.pl

Tomasz Zimoch
Trzecia Droga Polska 2050 Szymona Hołowni – Polskie Stronnictwo Ludowe

ul. Konotopska 4 lok. 308
05-850 Ożarów Mazowiecki

579-975-095

 

 

Jan Krzysztof Ardanowski
Prawo i Sprawiedliwość

ul. Piekary 35/39
87-100 Toruń

668-931-860

Joanna Borowiak
Prawo i Sprawiedliwość

Plac Wolności 1 lok. 1
87-800 Włocławek

603-122-315

Krzysztof Gawkowski
Nowa Lewica

Anna Gembicka
Prawo i Sprawiedliwość

ul. Chopina 59
87-800 Włocławek

609-790-633

Włodzisław Giziński
Koalicja Obywatelska PO .N IPL ZIELONI

ul. Gdańska 162 lok. 3
85-003 Bydgoszcz

661-665-866

Iwona Hartwich
Koalicja Obywatelska PO .N IPL ZIELONI

ul. Warszawska 4 lok. 8
87-100 Toruń

605-123-504

Mariusz Kałużny
Prawo i Sprawiedliwość

ul. Hallera 9 lok. 1
87-140 Chełmża

781-313-395

Iwona Karolewska
Koalicja Obywatelska PO .N IPL ZIELONI

Al. Jana Pawła II
86-100 Świecie

573-307-353

Bartosz Józef Kownacki
Prawo i Sprawiedliwość

ul. Wełniany Rynek 11 lok. 7
85-036 Bydgoszcz

796-591-222

Iwona Maria Kozłowska
Koalicja Obywatelska PO .N IPL ZIELONI

ul. Dworcowa 87 lok. 3
85-009 Bydgoszcz

510-474-377

ul. Orzeszkowej 8
89-400 Sępólno Krajeńskie

ul. 3 Maja 17
89-200 Szubin

889-059-008

Piotr Król
Prawo i Sprawiedliwość

ul. Dworcowa 4
85-010 Bydgoszcz

795-839-866

Magdalena Łośko
Koalicja Obywatelska PO .N IPL ZIELONI

Krystian Łuczak
Koalicja Obywatelska PO .N IPL ZIELONI

Arkadiusz Myrcha
Koalicja Obywatelska PO .N IPL ZIELONI

Paweł Olszewski
Koalicja Obywatelska PO .N IPL ZIELONI

ul. Długa 45 lok. 1
85-034 Bydgoszcz

789-352-061

Norbert Pietrykowski
Trzecia Droga Polska 2050 Szymona Hołowni – Polskie Stronnictwo Ludowe

ul. Nowy Rynek 8 lok. 6
85-131 Bydgoszcz

785-777-933

Joanna Scheuring-Wielgus
Nowa Lewica

ul. Warszawska 4 lok. 1
87-100 Toruń

881-927-448

Łukasz Schreiber
Prawo i Sprawiedliwość

ul. Wełniany Rynek 11 lok. 7
85-036 Bydgoszcz

(52) 346 00 28

Marcin Skonieczka
Trzecia Droga Polska 2050 Szymona Hołowni – Polskie Stronnictwo Ludowe

Zbigniew Sosnowski
Trzecia Droga Polska 2050 Szymona Hołowni – Polskie Stronnictwo Ludowe

ul. Zamkowa 19
87-300 Brodnica

ul. Przedmiejska 5 lok. 9
87-800 Włocławek

ul. Raszyńska 32/44 lok. 148
02-026 Warszawa

ul. Żelazna 24
87-100 Toruń

(56) 498 25 24

Krzysztof Szczucki
Prawo i Sprawiedliwość

ul. Ducha Świętego 1/1
87-100 Toruń

ul. Groblowa 12A
86-300 Grudziądz

789-570-557

Paweł Szrot
Prawo i Sprawiedliwość

ul. Wełniany Rynek 11
85-036 Bydgoszcz

ul. Szosa Kotomierska 3
86-010 Koronowo

Plac Zamkowy 8
89-500 Tuchola

736-638-142

Tomasz Szymański
Koalicja Obywatelska PO .N IPL ZIELONI

ul. Curie Skłodowskiej 5
86-300 Grudziądz

(56) 633 52 42

Przemysław Wipler
Konfederacja Wolność i Niepodległość

ul. Królowej Jadwigi 1 lok. 4
87-100 Toruń

539-324-180

Agnieszka Maria Kłopotek
Trzecia Droga Polska 2050 Szymona Hołowni – Polskie Stronnictwo Ludowe

ul. Dworcowa 87 lok. 14
85-009 Bydgoszcz

(52) 322 32 71

Anna Baluch
Prawo i Sprawiedliwość

Krzysztof Bojarski
Koalicja Obywatelska PO .N IPL ZIELONI

Kazimierz Bogusław Choma
Prawo i Sprawiedliwość

ul. Hieronima Dekutowskiego „Zapory” 6
23-204 Kraśnik

665-539-400

Przemysław Czarnek
Prawo i Sprawiedliwość

ul. Rayskiego 3
20-060 Lublin

(81) 473 58 81

Jacek Czerniak
Nowa Lewica

ul. Beliniaków 7
20-045 Lublin

ul. Szkolna 3
08-500 Ryki

ul. Lubelska 2
24-300 Opole Lubelskie

ul. Eustchiewicza 3
24-100 Puławy

798-721-076


Sławomir Ćwik
Trzecia Droga Polska 2050 Szymona Hołowni – Polskie Stronnictwo Ludowe

Anna Dąbrowska-Banaszek
Prawo i Sprawiedliwość

ul. Lwowska 14A lok. 3
22-100 Chełm

519-322-285

Magdalena Filipek-Sobczak
Prawo i Sprawiedliwość

ul. Chopina 15 lok. 2
20-026 Lublin

451-607-474

Krzysztof Grabczuk
Koalicja Obywatelska PO .N IPL ZIELONI

ul. Lwowska 24
22-100 Chełm

798-981-305

Małgorzata Gromadzka
Koalicja Obywatelska PO .N IPL ZIELONI

Krzysztof Hetman
Trzecia Droga Polska 2050 Szymona Hołowni – Polskie Stronnictwo Ludowe

ul. Chopina 31 lok. 11
20-023 Lublin

690-563-946

Jan Kanthak
Prawo i Sprawiedliwość

ul. Krakowskie Przedmieście 19
20-002 Lublin

794-465-795

Michał Krawczyk
Koalicja Obywatelska PO .N IPL ZIELONI

Michał Moskal
Prawo i Sprawiedliwość

ul. Wałowa 1
23-300 Janów Lubelski

(15) 873-94-07

Joanna Mucha
Trzecia Droga Polska 2050 Szymona Hołowni – Polskie Stronnictwo Ludowe

ul. Staszica 3A lok. 2
20-081 Lublin

726897114

Monika Pawłowska
Prawo i Sprawiedliwość

ul. 11 Listopada 5B lok. 2
22-200 Włodawa

789170659

ul. Bazyliańska 14
22-400 Zamość

504843022

Bartłomiej Pejo
Konfederacja Wolność i Niepodległość

ul. 3-go Maja 1A
21-040 Świdnik

ul. Jezuicka 4
20-113 Lublin

511933318

Marcin Romanowski
Prawo i Sprawiedliwość

ul. Kościuszki 11
23-400 Biłgoraj

ul. Rynek 52
22-500 Hrubieszów

577-515-419

Wiesław Różyński
Trzecia Droga Polska 2050 Szymona Hołowni – Polskie Stronnictwo Ludowe

Jarosław Sachajko
Prawo i Sprawiedliwość

ul. Rynek Wielki 2
22-400 Zamość

884-020-207

Sławomir Skwarek
Prawo i Sprawiedliwość

ul. Ojców Pijarów 5
21-400 Łuków

881-739-955

Dariusz Stefaniuk
Prawo i Sprawiedliwość

ul. Francuska 136
21-500 Biała Podlaska

(83) 343 36 77

Sylwester Tułajew
Prawo i Sprawiedliwość

ul. Chopina 7 lok. 5
20-026 Lublin

(81) 307 77 97

Marta Wcisło
Koalicja Obywatelska PO .N IPL ZIELONI

ul. Krakowskie Przedmieście 10 lok. 5
20-002 Lublin

797-840-826

Sławomir Zawiślak
Prawo i Sprawiedliwość

ul. Marsz. J. Piłsudskiego 27a
22-400 Zamość

Plac Wolności 15
22-500 Hrubieszów

507-159-010

(84) 638-44-02


Tomasz Zieliński
Prawo i Sprawiedliwość

ul. Lwowska 64
22-600 Tomaszów Lubelski

(84) 543 22 22

575 000 519

730 040 078

Marek Ast
Prawo i Sprawiedliwość

Pl. Pocztowy 3 lok. 2
65-305 Zielona Góra

Plac Wolności 6
68-100 Żagań

ul. Kilińskiego 1
67-400 Wschowa

ul. Kazimierza Wielkiego 2
66-300 Międzyrzecz

ul. Parafialna 4 lok. 8
67-100 Nowa Sól

(68) 323 07 70

Władysław Dajczak
Prawo i Sprawiedliwość

ul. Warszawska 1 lok. 2
60-400 Gorzów Wielkopolski

882-841-111

Robert Dowhan
Koalicja Obywatelska PO .N IPL ZIELONI

ul. Kościelna 2
65-064 Zielona Góra

536-445-566

Anita Kucharska-Dziedzic
Nowa Lewica

ul. Stary Rynek 17
65-067 Zielona Góra

796-753-190

Jerzy Materna
Prawo i Sprawiedliwość

ul. Ciesielska 10 lok. 1
65-001 Zielona Góra

(68) 320 24 62

Łukasz Mejza
Prawo i Sprawiedliwość

Plac Matejki 20 lok. 2
65-056 Zielona Góra

Maja Ewa Nowak
Trzecia Droga Polska 2050 Szymona Hołowni – Polskie Stronnictwo Ludowe

Aleja Niepodległości 7A lok. 2
65-048 Zielona Góra

Katarzyna Osos
Koalicja Obywatelska PO .N IPL ZIELONI

ul. Kożuchowska 15 A lok. 217
65-364 Zielona Góra

Elżbieta Anna Polak
Koalicja Obywatelska PO .N IPL ZIELONI

Pl. Matejki 19 lok. 8
65-056 Zielona Góra

Waldemar Sługocki
Koalicja Obywatelska PO .N IPL ZIELONI

ul. Kościelna 2
65-064 Zielona Góra

ul. Józefa Piłsudskiego 3-4 lok. 22
69-200 Słubice

(68) 453 90 32

ul. Wrocławska 2
67-100 Nowa Sól

792-015-447

Krystyna Sibińska
Koalicja Obywatelska PO .N IPL ZIELONI

ul. Wełniany Rynek 12 lok. 3
66-400 Gorzów Wielkopolski

732-922-633

ul. Nowogrodzka 5
66-530 Drezdenko

732-922-633

602-266-242

ul. 30 stycznia 39
66-300 Międzyrzecz

699-129-595

732-922-633

Stanisław Tomczyszyn
Trzecia Droga Polska 2050 Szymona Hołowni – Polskie Stronnictwo Ludowe

Aleja Niepodległości 27
65-042 Zielona Góra

(68) 325-50-35

 

 

Paweł Bejda
Trzecia Droga Polska 2050 Szymona Hołowni – Polskie Stronnictwo Ludowe

ul. Pijarska 1
99-400 Łowicz

575-648-850

ul. Grunwaldzka 1
99-300 Kutno

694-262-003

Plac Wojewódzki 3
98-200 Sieradz

668-337-996

ul. Łęczycka 24
95-100 Zgierz

512-169-637

Paweł Bliźniuk
Koalicja Obywatelska PO .N IPL ZIELONI

ul. Piotrkowska 148/150
90-063 Łódź

791-666-157

Waldemar Buda
Prawo i Sprawiedliwość

ul. Piotrkowska 143 lok. 7U/8U
90-434 Łódź

668-890-763

ul. Parkowa 3
95-080 Tuszyn

ul. 11 Listopada 41 lok. 5
95-400 Koluszki

668-890-763

Krzysztof Ciecióra
Prawo i Sprawiedliwość

ul. Piłsudskiego 4
97-500 Radomsko

Krzysztof Habura
Koalicja Obywatelska PO .N IPL ZIELONI

ul. Stary Rynek 6
95-200 Pabianice

Agnieszka Hanajczyk
Koalicja Obywatelska PO .N IPL ZIELONI

Pl. Jana Pawła II 19

95-100 Zgierz

504-238-898

Pl. T. Kościuszki 10a
95-070 Aleksandrów Łódzki

502-574-755

Dariusz Joński
Koalicja Obywatelska PO .N IPL ZIELONI

ul. Tuwima 31
90-020 Łódź

531-536-185

Marcin Józefaciuk
Koalicja Obywatelska PO .N IPL ZIELONI

ul. Piotrkowska 85
90-423 Łódź

Dariusz Klimczak
Trzecia Droga Polska 2050 Szymona Hołowni – Polskie Stronnictwo Ludowe

ul. Graniczna 9 lok. 24
97-200 Tomaszów Mazowiecki

ul. Kościuszki 6 lok. 114
97-500 Radomsko

ul. Kościuszki 5 lok. 14
96-200 Rawa Mazowiecka

780-532-232

Joanna Lichocka
Prawo i Sprawiedliwość

ul. Rynek 14
98-200 Sieradz

a.Lichocka@sejm.pl

Grzegorz Lorek
Prawo i Sprawiedliwość

ul. Armii Krajowej 22B
97-300 Piotrków Trybunalski

509-849-784

Antoni Macierewicz
Prawo i Sprawiedliwość

ul. Rynek 10
97-300 Piotrków Trybunalski

ul. L. i M. Kaczyńskich 14
97-400 Bełchatów

793 101 123

Marek Matuszewski
Prawo i Sprawiedliwość

Pl. Jana Pawła II 17
95-100 Zgierz

Paulina Matysiak
Nowa Lewica

ul. Narutowicza 20
99-300 Kutno

723 007 070

Anna Milczanowska
Prawo i Sprawiedliwość

Plac 3 Maja lok. 10
97-500 Radomsko

515 838 922

(44) 685 31 43

Małgorzata Niemczyk
Koalicja Obywatelska PO .N IPL ZIELONI

ul. Piotrkowska 67 lok. 11U
90-442 Łódź

793 600 501

Piotr Polak
Prawo i Sprawiedliwość

Pl. Kościuszki 2
99-200 Poddębice

Marcin Przydacz
Prawo i Sprawiedliwość

ul. Sienkiewicza 1
98-330 Pajęczno

(34) 393 55 16

Zbigniew Rau
Prawo i Sprawiedliwość

ul. Piotrkowska 143 lok. 9U
90-434 Łódź

789-196-056

Paweł Rychlik
Prawo i Sprawiedliwość

Plac Legionów 8
98-300 Wieluń

665-660-166

Paweł Sałek
Prawo i Sprawiedliwość

Aleja Niepodległości 12
96-100 Skierniewice

ul. Rynek 10
97-300 Piotrków Trybunalski

505-463-006

Ewa Szymanowska
Trzecia Droga Polska 2050 Szymona Hołowni – Polskie Stronnictwo Ludowe

Al. Kościuszki 1 lok. 12
90-418 Łódź

880-889-595

Robert Telus
Prawo i Sprawiedliwość

ul. Biernackiego 3
26-300 Opoczno

(44) 646 15 88

Cezary Tomczyk
Koalicja Obywatelska PO .N IPL ZIELONI

ul. Rynek 19
98-200 Sieradz

(43) 826 33 31

Tomasz Trela
Nowa Lewica

Al. T. Kościuszki 48 lok. 14U
90-427 Łódź

ul. Międzyzakładowa 2
98-330 Pajęczno

501-959-296

ul. Jagiellońska 29 lok. 312
69-100 Skierniewice

733-341-000

Aleksandra Karolina Wiśniewska
Koalicja Obywatelska PO .N IPL ZIELONI

ul. Piotrkowska 85 lok. 8U
90-423 Łódź

Adrian Witczak
Koalicja Obywatelska PO .N IPL ZIELONI

ul. Norberta Barlickiego 30
97-200 Tomaszów Mazowiecki

505-570-775

Agnieszka Wojciechowska van Heukelom
Prawo i Sprawiedliwość

ul. Piotrkowska 235/241 lok. U-17
90-456 Łódź

Bogusław Wołoszański
Koalicja Obywatelska PO .N IPL ZIELONI

Pl. Tadeusza Kościuszki 6 lok. 6
97-300 Piotrków Trybunalski

Tadeusz Woźniak
Prawo i Sprawiedliwość

Plac Wolności 14 lok. 25
99-300 Kutno

(24) 253 78 71

ul. Kaliska 5 lok. 15

99-400 Łowicz

790 890 601

Jolanta Zięba-Gzik
Trzecia Droga Polska 2050 Szymona Hołowni – Polskie Stronnictwo Ludowe

ul. Kilińskiego 1 lok. D
98-220 Zduńska Wola

501 478 620

ul. Wrocławska 42
98-400 Wieruszów

603-117-628

sejm.pl

Andrzej Adamczyk
Prawo i Sprawiedliwość

ul. Rynek 7
32-065 Krzeszowice

(12) 257 90 32

Urszula Augustyn
Koalicja Obywatelska PO .N IPL ZIELONI

ul. Wałowa 29
33-100 Tarnów

668-218-797

Barbara Bartuś
Prawo i Sprawiedliwość

ul. Ks. B. Świeykowskiego 3 lok. 3
38-300 Gorlice

(18) 352 01 13

Konrad Berkowicz
Konfederacja Wolność i Niepodległość

ul. Konopnickiej 3 lok. 1
30-302 Kraków

(12) 387 78 38

Rafał Bochenek
Prawo i Sprawiedliwość

ul. Górnickiego 1
32-600 Oświęcim

510-146-446

Elżbieta Duda
Prawo i Sprawiedliwość

ul. Słomnicka 2
32-043 Skała

ul. Rynek 7
32-090 Słomniki

510-438-924

Daria Gosek-Popiołek
Nowa Lewica

ul. św. Gertrudy 14/2
31-048 Kraków

519-816-962

Piotr Górnikiewicz
Trzecia Droga Polska 2050 Szymona Hołowni – Polskie Stronnictwo Ludowe

ul. Szeroka 7
33-100 Tarnów

794-565-545

ul. 3-go Maja 74
32-100 Proszowice

ul. Berka Joselewicza 8
33-200 Dąbrowa Tarnowska

ul. Zielona 5A
33-170 Tuchów

Andrzej Gut-Mostowy
Prawo i Sprawiedliwość

ul. Kolejowa 23
34-400 Nowy Targ

519-621-626

ul. Matki Boskiej Bolesnej 10A
34-600 Limanowa

519-522-534

Norbert Jakub Kaczmarczyk
Prawo i Sprawiedliwość

ul. Parkowa 10
32-100 Proszowice

ul. Wałowa 2
33-100 Tarnów

ul. Rynek 7
32-840 Zakliczyn

534-077-917

Filip Kaczyński
Prawo i Sprawiedliwość

Plac Jana Pawła II 8
34-100 Wadowice

608-332-374

Łukasz Kmita
Prawo i Sprawiedliwość

ul. Rynek 16
32-500 Chrzanów

ul. Rynek 21
32-540 Trzebinia

ul. Retoryka 7 lok. 1
31-108 Kraków

733-717-171

Rafał Komarewicz
Trzecia Droga Polska 2050 Szymona Hołowni – Polskie Stronnictwo Ludowe

ul. Królowej Jadwigi 86
30-212 Kraków

519-537-120

Władysław Kosiniak-Kamysz
Trzecia Droga Polska 2050 Szymona Hołowni – Polskie Stronnictwo Ludowe

ul. Piłsudskiego 5
33-100 Tarnów

(14) 621 13 21

Wiesław Krajewski
Prawo i Sprawiedliwość

ul. Spadowa 8
33-200 Dąbrowa Tarnowska

ul. Kazimierza Wielkiego 22
32-700 Bochnia

731-230-350

ul. Witosa 2
33-207 Radgoszcz

(14) 655 15 13

Mariusz Krystian
Prawo i Sprawiedliwość

ul. Jana Pawła II 25
34-116 Spytkowice

780-185-209

Władysław Kurowski
Prawo i Sprawiedliwość

ul. Rynek 20
32-400 Myślenice

(12) 272-11-01

Piotr Lachowicz
Koalicja Obywatelska PO .N IPL ZIELONI

ul. Wazów 8 lok. 1
33-300 Nowy Sącz

ul. Biecka 24
38-300 Gorlice

ul. Kraszewskiego 1
33-380 Krynica-Zdrój

663-200-499

Jagna Marczułajtis-Walczak
Koalicja Obywatelska PO .N IPL ZIELONI

ul. Zawiła 61 lok. 12
30-390 Kraków

690-818-918

Dorota Marek
Koalicja Obywatelska PO .N IPL ZIELONI

ul. Walkowskiego 2
32-065 Krzeszowice

ul. Ks. Troski 3
32-050 Skawina

ul. Floriańska 2 lok. 16
32-300 Olkusz

602-135-416

Katarzyna Matusik-Lipiec
Koalicja Obywatelska PO .N IPL ZIELONI

ul. Podzamcze 22 lok. 2
31-003 Kraków

514-232-030

Aleksander Miszalski
Koalicja Obywatelska PO .N IPL ZIELONI

ul. Karmelicka 32
31-128 Kraków

601-900-088

Arkadiusz Mularczyk
Prawo i Sprawiedliwość

ul. Rynek 10 lok. 5
33-300 Nowy Sącz

(18) 440 76 57

Dorota Niedziela
Koalicja Obywatelska PO .N IPL ZIELONI

ul. Rynek 21
32-650 Kęty

512-976-510

ul. Rynek 11
34-200 Sucha Beskidzka

512-368-671

Urszula Nowogórska
Trzecia Droga Polska 2050 Szymona Hołowni – Polskie Stronnictwo Ludowe

ul. M.B. Bolesnej 10a
34-600 Limanowa

504-099-745

Jacek Osuch
Prawo i Sprawiedliwość

ul. Rynek 29
32-300 Olkusz

(32) 754 34 13

Anna Pieczarka
Prawo i Sprawiedliwość

Plac Sobieskiego 2
33-100 Tarnów

695-858-584

Ireneusz Raś
Trzecia Droga Polska 2050 Szymona Hołowni – Polskie Stronnictwo Ludowe

ul. Osiedle Złotej Jesieni 6 lok. 34
31-826 Kraków

(12) 647-09-41

Urszula Rusecka
Prawo i Sprawiedliwość

ul. Kopernika 7A lok. 1
32-020 Wieliczka

572-981-700

Edward Siarka
Prawo i Sprawiedliwość

Al. Tysiąclecia 35
34-400 Nowy Targ

(18) 266 42 02

Bartłomiej Sienkiewicz
Koalicja Obywatelska PO .N IPL ZIELONI

ul. Siemiradzkiego 4 lok. 5
31-137 Kraków

662-720-854

Weronika Smarduch
Koalicja Obywatelska PO .N IPL ZIELONI

ul. Rynek 35
34-400 Nowy Targ

Marek Sowa
Koalicja Obywatelska PO .N IPL ZIELONI

ul. Mały Rynek 9 lok. 4
32-600 Oświęcim

ul. Drogowców 6
32-400 Myślenice

Plac Jana Pawła II 12
34-100 Wadowice

ul. Rynek 4
32-500 Chrzanów

509-260-622

Józefa Szczurek-Żelazko
Prawo i Sprawiedliwość

ul. Berka Joselewicza 2
32-800 Brzesko

(14) 686 32 03

Agnieszka Ścigaj
Prawo i Sprawiedliwość

ul. Rabsztyńska 3
32-310 Klucze

ul. Retoryka 7 lok. 1
38-108 Kraków

508-065-732

Paweł Śliz
Trzecia Droga Polska 2050 Szymona Hołowni – Polskie Stronnictwo Ludowe

ul. Drogowców 6/A lok. 107
32-400 Myślenice

Ryszard Terlecki
Prawo i Sprawiedliwość

ul. Retoryka 7
31-108 Kraków

(12) 421-47-76

Robert Wardzała
Koalicja Obywatelska PO .N IPL ZIELONI

ul. Targowa 10
33-100 Tarnów

726-666-675

Małgorzata Wassermann
Prawo i Sprawiedliwość

ul. Marszałka J.Piłsudskiego 19 lok. 13
31-110 Kraków

604-352-535

Patryk Wicher
Prawo i Sprawiedliwość

ul. Kolejowa (Dworzec PKP) 15
33-300 Nowy Sącz

577-201-703

Ryszard Wilk
Konfederacja Wolność i Niepodległość

ul. Rynek 20
33-300 Nowy Sącz

795-960-006

Władysław Bartoszewski
Trzecia Droga Polska 2050 Szymona Hołowni – Polskie Stronnictwo Ludowe

ul. Marszałkowska 2 lok. 4
00-581 Warszawa

601-372-258

Mariusz Błaszczak
Prawo i Sprawiedliwość

ul. Koszykowa 10
00-564 Warszawa

ul. Jagiellońska 8
05-120 Legionow

ul. Niecała 10
05-800 Pruszków

Kamil Bortniczuk
Prawo i Sprawiedliwość

ul. PL. Stary Rynek 5 lok. 5
09-400 Płock

Karina Anna Bosak
Konfederacja Wolność i Niepodległość

ul. Parkowa 4
05-420 Józefów

Krzysztof Bosak
Konfederacja Wolność i Niepodległość

ul. S. Noakowskiego 10 lok. 12
00-666 Warszawa

519-115-095

Dominika Chorosińska
Prawo i Sprawiedliwość

ul. Nowogrodzka 42 lok. 17
00-695 Warszawa

798-840-321

Anna Ewa Cicholska
Prawo i Sprawiedliwość

ul. Mickiewicza 3
06-400 Ciechanó

664-364-918

Krzysztof Ciecióra
Prawo i Sprawiedliwość

ul. Wiejska 7 lok. 15
00-480 Warszawa

691-414-393

Żaneta Cwalina-Śliwowska
Trzecia Droga Polska 2050 Szymona Hołowni – Polskie Stronnictwo Ludowe

ul. Głowackiego 30
07-410 Ostrołęka

ul. Kielińskiego 6
06-200 Maków Mazowiecki

690-474-808

Arkadiusz Czartoryski
Prawo i Sprawiedliwość

ul. Janusza Korczaka 4
07-410 Ostrołęka

(29) 766 50 17

Anita Czerwińska
Prawo i Sprawiedliwość

ul. Konotopska 4
05-850 Ożarów Mazowiecki

Anna Dąbrowska-Banaszek
Prawo i Sprawiedliwość

ul. Wiejska 7 lok. 15
00-480 Warszawa

691-414-393

Andrzej Domański
Koalicja Obywatelska PO .N IPL ZIELONI

ul. Wiejska 2 lok. 15/10
00-489 Warszawa

793-367-474

Radosław Fogiel
Prawo i Sprawiedliwość

Al. J. Grzecznarowskiego 2 lok. 36
26-600 Radom

696-608-741

Konrad Frysztak
Koalicja Obywatelska PO .N IPL ZIELONI

ul. Ferdynanda Focha 14 lok. 7
26-600 Radom

513-782-757

Aleksandra Gajewska
Koalicja Obywatelska PO .N IPL ZIELONI

ul. Bracka 5 lok. 9
00-501 Warszawa

794-255-043

Kinga Gajewska
Koalicja Obywatelska PO .N IPL ZIELONI

ul. Kościuszki 2
05-870 Błonie

501-610-950

ul. Wiejska 2 lok. 15/19
00-489 Warszawa

ul. Grudowska 6
05-822 Milanówek

ul. Warszawska 30A
05-400 Otwock

Plac Narutowicza 2
09-400 Płock

(24) 231 64 38

ul. Jana Pawła II 2e
09-500 Gostynin

ul. Świętokrzyska 2
09-200 Sierpc

Kamila Gasiuk-Pihowicz
Koalicja Obywatelska PO .N IPL ZIELONI

ul. Piłsudskiego 2 lok. U2
05-300 Mińsk Mazowiecki

ul. Przemysłowa 1
07-100 Węgrów

ul. 3 Maja 28
08-110 Siedlce

575-661-538

Krzysztof Gawkowski
Nowa Lewica

ul. Moniuszki 9
05-200 Wołomin

Roman Giertych
Koalicja Obywatelska PO .N IPL ZIELONI

ul. Nowy Świat 41A lok. 64
00-042 Warszawa

Piotr Gliński
Prawo i Sprawiedliwość

ul. Koszykowa 10
00-564 Warszawa

ul. Waszyngtona 30/36
03-909 Warszawa

Małgorzata Gosiewska
Prawo i Sprawiedliwość

ul. Żelazna 75
00-871 Warszawa

(22) 620 28 58

Agnieszka Górska
Prawo i Sprawiedliwość

ul. Zamkowa 3a
26-500 Szydłowiec

795-050-102

Jan Grabiec
Koalicja Obywatelska PO .N IPL ZIELONI

ul. Piłsudskiego 41
05-120 Legionowo

798-747-686

Marcin Grabowski
Prawo i Sprawiedliwość

ul. Głowackiego 21
07-410 Ostrołęka

Andrzej Gut-Mostowy
Prawo i Sprawiedliwość

ul. Wiejska 7 lok. 15
00-480 Warszawa

691-414-393

Klaudia Jachira
Koalicja Obywatelska PO .N IPL ZIELONI

ul. Nowy Świat 41A lok. 64
00-042 Warszawa

690-001-386

Marek Jakubiak
Koło Poselskie Kukiz’15

Al. Waszyngtona 30/36
03-910 Warszawa

Jarosław Kaczyński
Prawo i Sprawiedliwość

Al. Jerozolimskie 125/127
02-017 Warszawa

(22) 622 91 55

Sebastian Kaleta
Prawo i Sprawiedliwość

Plac Konstytucji 5 lok. 18
00-657 Warszawa

504-140-944

Piotr Kandyba
Koalicja Obywatelska PO .N IPL ZIELONI

ul. Warszawska 1
05-500 Piaseczno

Marcin Kierwiński
Koalicja Obywatelska PO .N IPL ZIELONI

ul. Bracka 5 lok. 9
00-501 Warszawa

502-447-451

Joanna Kluzik-Rostkowska
Koalicja Obywatelska PO .N IPL ZIELONI

ul. Reymonta 32/34 lok. 9
26-800 Białobrzegi

721-333-533

Michał Kobosko
Trzecia Droga Polska 2050 Szymona Hołowni – Polskie Stronnictwo Ludowe

ul. Wiejska 12 lok. 4
00-490 Warszawa

ul. Biznesowa 16
26-612 Radom

510-002-050

Maria Koc
Prawo i Sprawiedliwość

ul. Rynek Mariacki 23 lok. 24
07-100 Węgrów

Andrzej Kosztowniak
Prawo i Sprawiedliwość

ul. Grzecznarowskiego 2 lok. 42
26-600 Radom

508-945-379

Paweł Kowal
Koalicja Obywatelska PO .N IPL ZIELONI

ul. Flory 5 lok. 2
00-586 Warszawa

574-470-394

Henryk Kowalczyk
Prawo i Sprawiedliwość

ul. Stare Miasto 9
06-100 Pułtusk

(23) 692 68 91

Adam Krzemiński
Koalicja Obywatelska PO .N IPL ZIELONI

Plac Jana Pawła II 15
06-400 Ciechanów

690-573-997

ul. Długa 20 lok. 8
06-400 Mława

515-070-393

ul. Grunwaldzka 7
09-100 Płońsk

ul. Okrzei 19
96-300 Żyrardów

Zbigniew Krzysztof Kuźmiuk
Prawo i Sprawiedliwość

ul. Grzecznarowskiego 2 lok. 33
26-600 Radom

503-084-285

Anna Kwiecień
Prawo i Sprawiedliwość

ul. Grzecznarowskiego 2 lok. IIIp
26-600 Radom

733-003-619

Maciej Lasek
Koalicja Obywatelska PO .N IPL ZIELONI

ul. Bracka 5 lok. 9
00-501 Warszawa

888-888-470

Katarzyna Anna Lubnauer
Koalicja Obywatelska PO .N IPL ZIELONI

ul. Nowogrodzka 12 lok. 4
00-511 Warszawa

604-176-234

Dorota Łoboda
Koalicja Obywatelska PO .N IPL ZIELONI

ul. Wiejska 2 lok. 15/10
00-489 Warszawa

533-241-015

Mirosław Maliszewski
Trzecia Droga Polska 2050 Szymona Hołowni – Polskie Stronnictwo Ludowe

ul. Sportowa 4a lok. 10
05-600 Grójec

(48) 664 22 45

Maciej Małecki
Prawo i Sprawiedliwość

ul. Narutowicza 1A IIp.
96-500 Sochaczew

533-553-241

Sławomir Mentzen
Konfederacja Wolność i Niepodległość

ul. Piękna 3 lok. 8
00-539 Warszawa

Daniel Milewski
Prawo i Sprawiedliwość

ul. Konstytucji 3 Maja 2A lok. 12
05-300 Mińsk Mazowiecki

Czesław Mroczek
Koalicja Obywatelska PO .N IPL ZIELONI

ul. Warszawska 163 lok. 76
05-300 Mińsk Mazowiecki

(25) 758 91 75

05-071 Sulejówek

730-543-029

Krzysztof Mulawa
Konfederacja Wolność i Niepodległość

ul. Berka Joselewicza 3
08-110 Siedlce

Marcin Ociepa
Prawo i Sprawiedliwość

ul. Wiejska 7 lok. 15
00-480 Warszawa

691-414-393

Dorota Olko
Nowa Lewica

ul. Nowy Świat 27 lok. 1
00-029 Warszawa

Mirosław Adam Orliński
Trzecia Droga Polska 2050 Szymona Hołowni – Polskie Stronnictwo Ludowe

ul. Płocka 5 lok. 2
96-500 Sochaczew

Plac Jana Pawła II 3
96-300 Żyrardów

Jacek Ozdoba
Prawo i Sprawiedliwość

ul. Stary Rynek 5 lok. 5
09-400 Płock

ul. Ściegiennego 2
06-400 Ciechanów

536-769-797

Ryszard Petru
Trzecia Droga Polska 2050 Szymona Hołowni – Polskie Stronnictwo Ludowe

ul. Wiejska 12a lok. 4
00-490 Warszawa

Grzegorz Piechowiak
Prawo i Sprawiedliwość

ul. Wiejska 7 lok. 15
00-480 Warszawa

691-414-393

Katarzyna Maria Piekarska
Koalicja Obywatelska PO .N IPL ZIELONI

ul. Nowy Świat 39 lok. I p
00-029 Warszawa

Marek Sawicki
Trzecia Droga Polska 2050 Szymona Hołowni – Polskie Stronnictwo Ludowe

ul. Wolności 46
08-300 Sokołów Podlaski

(25) 781 25 71

Tomasz Siemoniak
Koalicja Obywatelska PO .N IPL ZIELONI

ul. Flory 5 lok. 2
00-586 Warszawa

732-562-631

519-832-090

Marek Suski
Prawo i Sprawiedliwość

ul. Grzecznarowskiego 2
26-600 Radom

Michał Szczerba
Koalicja Obywatelska PO .N IPL ZIELONI

Al. Ujazdowskie 18
00-478 Warszawa

(22) 828 09 52

Paweł Szefernaker
Prawo i Sprawiedliwość

Aleje Jerozolimskie 125/127
00-960 Warszawa

604-603-422

Krzysztof Tchórzewski
Prawo i Sprawiedliwość

ul. Świętojańska 4
08-110 Siedlce

(25) 644 44 07

Witold Tumanowicz
Konfederacja Wolność i Niepodległość

ul. Noakowskiego 10 lok. 12
00-666 Warszawa

535-851-350

Donald Tusk
Koalicja Obywatelska PO .N IPL ZIELONI

ul. Bracka 5 lok. 9
00-501 Warszawa

(22) 299 78 80

Piotr Uściński
Prawo i Sprawiedliwość

ul. Ogrodowa 14
05-200 Wołomin

731-970-077

Michał Wawer
Konfederacja Wolność i Niepodległość

ul. Noakowskiego 10 lok. 12
00-666 Warszawa

661-100-743

Joanna Wicha
Nowa Lewica

ul. Wawerska 1 lok. 4
05-400 Otwock

ul. Nowy Świat 27 lok. 1
00-029 Warszawa

695-213-747

Przemysław Wipler
Konfederacja Wolność i Niepodległość

ul. Nowogrodzka 6a lok. 5
00-513 Warszawa

539-324-180

Grzegorz Woźniak
Prawo i Sprawiedliwość

ul. Kościuszki 22
08-400 Garwolin

(25) 740 42 18

Paweł Zalewski
Trzecia Droga Polska 2050 Szymona Hołowni – Polskie Stronnictwo Ludowe

ul. Na Laski 14
05-825 Grodzisk Mazowiecki

ul. M. Konopnickiej 6
00-491 Warszawa

609-830-253

Adrian Zandberg
Nowa Lewica

ul. Nowy Świat 27 lok. 1
00-029 Warszawa

Piotr Zgorzelski
Trzecia Droga Polska 2050 Szymona Hołowni – Polskie Stronnictwo Ludowe

ul. Bielska 57A lok. 205
09-400 Płock

(24) 366 95 70

Urszula Sara Zielińska
Koalicja Obywatelska PO .N IPL ZIELONI

ul. Piękna 1B lok. 22
00-539 Warszawa

791-876-043

Bożena Żelazowska
Trzecia Droga Polska 2050 Szymona Hołowni – Polskie Stronnictwo Ludowe

ul. Karczewska 14/16 lok. 16
05-400 Otwock

729-885-654

Anna Maria Żukowska
Nowa Lewica

ul. Złota 9 lok. 4
00-019 Warszawa

ul. Złota 11
00-019 Warszawa

ul. Żeromskiego 31
26-600 Radom

Pl. Hallera 5
03-464 Warszawa

ul. Karolkowa 60
01-193 Warszawa

786-852-891

 

Kamil Bortniczuk
Prawo i Sprawiedliwość

ul. Powstańców 1-3
47-220 Kędzierzyn-Koźle

Katarzyna Czochara
Prawo i Sprawiedliwość

ul. Klasztorna 4
48-200 Prudnik

730-621-666

Danuta Jazłowiecka
Koalicja Obywatelska PO .N IPL ZIELONI

ul. Katowicka 55 lok. 2.12
45-061 Opole

509-692-675

Tomasz Kostuś
Koalicja Obywatelska PO .N IPL ZIELONI

ul. Katowicka 55
45-061 Opole

509-030-141

Janusz Kowalski
Prawo i Sprawiedliwość

ul. Oleska 1 lok. 1A
45-052 Opole

667-664-545

Paweł Kukiz
Koło Poselskie Kukiz’15

ul. Damrota 4 lok. 7
45-064 Opole

Rajmund Miller
poseł zmarł

Marcin Ociepa
Prawo i Sprawiedliwość

ul. Ozimska 36 lok. 1
45-058 Opole

ul. Moniuszki 4 lok. 2
48-300 Nysa

532 504 840

Tomasz Siemoniak
Koalicja Obywatelska PO .N IPL ZIELONI

ul. Parkowa 1-7 lok. 1U
48-300 Nysa

ul. Piastowska 17 lok. 7 (II p)
49-300 Brzeg

ul. Krakowska 31
45-057 Opole

Al. Jana Pawła II 29
47-220 Kędzierzyn-Koźle

732-562-631

519-832-090

Marcelina Zawisza
Nowa Lewica

Pl. Daszyńskiego 4 lok. 4
45-061 Opole

ul. Grunwaldzka 29 lok. 1
47-220 Kędzierzyn-Koźle

ul. Rynek-Ratusz
46-100 Namysłów

ul. Marcinkowskiego 7 lok. 1u
48-300 Nysa

505-752-177

Witold Zembaczyński
Koalicja Obywatelska PO .N IPL ZIELONI

Pl. Mikołaja Kopernika 1 lok. 5
45-040 Opole

881-644-119

 

Piotr Babinetz
Prawo i Sprawiedliwość

ul. Tkacka 2a
38-400 Krosno

Grzegorz Braun
Konfederacja Wolność i Niepodległość

ul. Słowackiego 8
35-060 Rzeszów

Elżbieta Burkiewicz
Trzecia Droga Polska 2050 Szymona Hołowni – Polskie Stronnictwo Ludowe

Al. Niepodległości 8
39-300 Mielec

Zbigniew Chmielowiec
Prawo i Sprawiedliwość

ul. Mickiewicza 5
36-100 Kolbuszowa

(17) 227 10 01

Tadeusz Chrzan
Prawo i Sprawiedliwość

ul. Jana Pawła II 17
37-500 Jarosław

(16) 624 63 01

Adam Dziedzic
Trzecia Droga Polska 2050 Szymona Hołowni – Polskie Stronnictwo Ludowe

Plac Ofiar Getta 2
35-002 Rzeszów

694-376-819

Joanna Frydrych
Koalicja Obywatelska PO .N IPL ZIELONI

ul. Feliksa Czajkowskiego 1
38-400 Krosno

501-977-292

Zdzisław Gawlik
Koalicja Obywatelska PO .N IPL ZIELONI

ul. Bernardyńska 11
35-069 Rzeszów

Kazimierz Gołojuch
Prawo i Sprawiedliwość

ul. Cetnarskiego 33
37-100 Łańcut

516-045-052

Fryderyk Sylwester Kapinos
Prawo i Sprawiedliwość

ul. Obrońców Pokoju 6
39-300 Mielec

(17) 788 48 20

Paweł Kowal
Koalicja Obywatelska PO .N IPL ZIELONI

ul. Kreczmera 4
35-065 Rzeszów

574-470-394

Marek Kuchciński
Prawo i Sprawiedliwość

ul. Wyb. Józefa Piłsudskiego 1
37-700 Przemyśl

(16) 678 49 19

Maria Kurowska
Prawo i Sprawiedliwość

ul. Kościuszki 1
38-200 Jasło

575-011-685

Ewa Leniart
Prawo i Sprawiedliwość

ul. Bernardyńska 10
35-069 Rzeszów

(17) 862 20 13

Teresa Pamuła
Prawo i Sprawiedliwość

ul. Rynek 25
37-600 Lubaczów

508-248-279

Bartosz Romowicz
Trzecia Droga Polska 2050 Szymona Hołowni – Polskie Stronnictwo Ludowe

ul. 29 listopada 22
38-700 Ustrzyki Dolne

604-925-565

Marek Rząsa
Koalicja Obywatelska PO .N IPL ZIELONI

ul. Rynek 20
37-700 Przemyśl

576-101-588

Anna Schmidt
Prawo i Sprawiedliwość

ul. Rynek 6
37-500 Jarosław

790-606-656

Krystyna Skowrońska
Koalicja Obywatelska PO .N IPL ZIELONI

ul. Sienkiewicza 1
39-300 Mielec

(17) 586 49 90

ul. Bernardyńska 11
35-069 Rzeszów

(17) 853 60 37

Krzysztof Sobolewski
Prawo i Sprawiedliwość

ul. Hetmańska 9
35-045 Rzeszów

Piotr Uruski
Prawo i Sprawiedliwość

ul. Rynek lok. 16
38-500 Sanok

(13) 463 43 34

Marcin Warchoł
Prawo i Sprawiedliwość

ul. Grunwaldzka 17
35-068 Rzeszów

692-997-083

Jan Warzecha
Prawo i Sprawiedliwość

ul. Kolejowa 28
39-200 Dębica

(14) 683 38 33

Rafał Weber
Prawo i Sprawiedliwość

ul. Wolności 2a
37-450 Stalowa Wola

ul. Sandomierska 2
39-400 Tarnobrzeg

ul. Obrońców Pokoju 6
39-300 Mielec

ul. Tadeusza Kościuszki 8
37-400 Nisko

737-797-265

Andrzej Tomasz Zapałowski
Konfederacja Wolność i Niepodległość

ul. Wałowa 1
37-700 Przemyśl

ul. Rynek 17
38-400 Krosno

794-777-247

Zbigniew Ziobro
Prawo i Sprawiedliwość

ul. Grunwaldzka 17
35-068 Rzeszów

530-304-151

 

Adam Andruszkiewicz
Prawo i Sprawiedliwość

ul. Stołeczna 2 lok. 310
15-879 Białystok

510-125-565

Jacek Bogucki
Prawo i Sprawiedliwość

ul. Mystkowska 43 lok. 6
18-200 Wysokie Mazowieckie

(86) 275-07-00

Krzysztof Bosak
Konfederacja Wolność i Niepodległość

ul. Jurowiecka 56
15-101 Białystok

504-289-524

Kazimierz Gwiazdowski
Prawo i Sprawiedliwość

ul. Wojska Polskiego 1
19-200 Grajewo

ul. Tysiąclecia 23B lok. 101
19-100 Mońki

ul. 1 Maja 2
16-500 Sejny

(86) 261 04 14

Szymon Hołownia
Trzecia Droga Polska 2050 Szymona Hołowni – Polskie Stronnictwo Ludowe

ul. Modlińska 6 lok. U3
15-066 Białystok

885-015-431

Stefan Krajewski
Trzecia Droga Polska 2050 Szymona Hołowni – Polskie Stronnictwo Ludowe

ul. Mazowiecka 12 lok. 1
18-300 Zambrów

570-924-872

15-092 Białystok

Alicja Łepkowska-Gołaś
Koalicja Obywatelska PO .N IPL ZIELONI

ul. Sienkiewicza 10 lok. 3
18-400 Łomża

Sebastian Łukaszewicz
Prawo i Sprawiedliwość

ul. Cieszyńska 3A lok. 305
15-425 Białystok

Jacek Niedźwiedzki
Koalicja Obywatelska PO .N IPL ZIELONI

ul. Kościuszki 76
16-400 Suwałki

ul. Malmeda 10
15-440 Białystok

668-007-671

Barbara Okuła
Trzecia Droga Polska 2050 Szymona Hołowni – Polskie Stronnictwo Ludowe

ul. Modlińska 6 lok. U3
15-066 Białystok

512-279-999

Dariusz Piontkowski
Prawo i Sprawiedliwość

ul. Stołeczna 2 lok. 305
15-879 Białystok

(85) 652 24 09

Jacek Sasin
Prawo i Sprawiedliwość

ul. Stołeczna 2 lok. 303
15-879 Białystok

791-195-444

Krzysztof Truskolaski
Koalicja Obywatelska PO .N IPL ZIELONI

ul. Malmeda 10
15-440 Białystok

ul. Józefa Piłsudskiego 5
18-300 Zambrów

Pl. Kościuszki 5
16-100 Sokółka

ul. 3 Maja 35
17-200 Hajnówka

ul. Białostocka 33/3 lok. 6
19-104 Mońki

533-312-525

Jarosław Zieliński
Prawo i Sprawiedliwość

ul. Kościuszki 32
16-400 Suwałki

(87) 566 55 48

 

Piotr Adamowicz
Koalicja Obywatelska PO .N IPL ZIELONI

ul. Grobla II 12/14B
80-835 Gdańsk

Dorota Arciszewska-Mielewczyk
Prawo i Sprawiedliwość

ul. Świętojańska 90 lok. 2
81-388 Gdynia

603-646-822

Marek Biernacki
Trzecia Droga Polska 2050 Szymona Hołowni – Polskie Stronnictwo Ludowe

ul. Abrahama 4 lok. 2
81-352 Gdynia

(58) 620 61 68

Agnieszka Buczyńska
Trzecia Droga Polska 2050 Szymona Hołowni – Polskie Stronnictwo Ludowe

ul. Łagiewniki 56
80-855 Gdańsk

694-125-252

Agnieszka Dziemianowicz-Bąk
Nowa Lewica

ul. Warszawska 63-65 lok. 1
81-309 Gdynia

799-770-114

Patryk Gabriel
Koalicja Obywatelska PO .N IPL ZIELONI

ul. Rynek 34 lok. 2
83-200 Starogard Gdański

ul. Kard. Stefana Wyszyńskiego 12A
83-110 Tczew

ul. Chopina 28
83-000 Pruszcz Gdański

604-252-993

Marcin Horała
Prawo i Sprawiedliwość

ul. Abrahama 10 lok. 6
81-352 Gdynia

Pl. Jakuba Wejhera 9
84-200 Wejherowo

500-744-560

Jacek Karnowski
Koalicja Obywatelska PO .N IPL ZIELONI

ul. Bohaterów Monte Cassino 25 lok. 26
81-767 Sopot

698-072-569

Magdalena Małgorzata Kołodziejczak
Koalicja Obywatelska PO .N IPL ZIELONI

ul. Chopina 28
83-000 Pruszcz Gdański

780-716-627

Zbigniew Konwiński
Koalicja Obywatelska PO .N IPL ZIELONI

ul. Sienkiewicza 20
76-200 Słupsk

(59) 842 20 32

Katarzyna Kotula
Nowa Lewica

ul. Gdyńskich Kosynierów 11
80-866 Gdańsk

539-694-784

ul. Kwidzyńska 28
82-520 Gardeja

669-512-005

ul. Braterstwa Narodów 46
82-500 Kwidzyń

883-866-055

ul. Adama Mickiewicza 39
82-400 Sztum

606-916-104

ul. Kopernika 1
83-110 Tczew

502-770-660

Henryka Krzywonos-Strycharska
Koalicja Obywatelska PO .N IPL ZIELONI

ul. Starowiejska 25 lok. 4
81-363 Gdynia

(58) 350 56 74

Stanisław Lamczyk
Koalicja Obywatelska PO .N IPL ZIELONI

ul. Gdańska 29
83-300 Kartuzy

503-187-421

ul. Gimnazjalna 3 lok. 3
89-600 Chojnice

504-775-022

Aleksander Mikołaj Mrówczyński
Prawo i Sprawiedliwość

ul. Sukienników 5
89-600 Chojnice

ul. Rynek 2 lok. 6
83-300 Kartuzy

886 170 018

Rafał Odzimek
Koalicja Obywatelska PO .N IPL ZIELONI

ul. Abrahama 10 lok. 1
81-352 Gdynia

695-789-178

Marek Opioła
Prawo i Sprawiedliwość

ul. Zamoyskiego 27 lok. 5
83-110 Tczew

ul. Mostowa 12 lok. 2
83-110 Tczew

691-336-100

Łukasz Radziszewski
Koalicja Obywatelska PO .N IPL ZIELONI

ul. Jana III Sobieskiego 29
83-400 Kościerzyna

695-876-099

Małgorzata Sekuła-Szmajdzińska
Koalicja Obywatelska PO .N IPL ZIELONI

ul. Górna 25
84-100 Puck

ul. Legionów 5 lok. 1
84-200 Wejherowo

600-998-131

Robert Telus
Koalicja Obywatelska PO .N IPL ZIELONI

ul. Bernarda Chrzanowskiego 26
80-269 Gdańsk

783-995-553

Mirosław Zawiślak
Trzecia Droga Polska 2050 Szymona Hołowni – Polskie Stronnictwo Ludowe

ul. Okopowa 21 lok. 2
82-400 Sztum

695-861-411

 

Waldemar Andzel
Prawo i Sprawiedliwość

ul. Sączewskiego 13 lok. 24
42-500 Będzin

(32) 360 05 26

Mateusz Bochenek
Koalicja Obywatelska PO .N IPL ZIELONI

ul. 3 Maja 35A
41-200 Sosnowiec

513-679-168

Bożena Borys-Szopa
Prawo i Sprawiedliwość

ul. Piłsudskiego 12 lok. 319
43-100 Tychy

536-466-533

Borys Budka
Koalicja Obywatelska PO .N IPL ZIELONI

ul. 3 Maja 17 lok. 2
40-097 Katowice

508-606-713

Lidia Burzyńska
Prawo i Sprawiedliwość

ul. Najświętszej Maryi Panny 24 lok. 10
42-200 Częstochowa

ul. 11 listopada 8

507-437-679

42-100 Kłobuck

ul. Rynek 1
42-230 Koniecpol

(34) 322 40 23

Włodzimierz Czarzasty
Nowa Lewica

ul. Warszawska 1 lok. 2
41-200 Sosnowiec

888-494-924

Barbara Dolniak
Koalicja Obywatelska PO .N IPL ZIELONI

ul. Sączewskiego 25
42-500 Będzin

517-369-700

Przemysław Drabek
Prawo i Sprawiedliwość

ul. Mostowa 1
43-300 Bielsko-Biała

888-495-225

Bronisław Foltyn
Konfederacja Wolność i Niepodległość

ul. Wzgórze 19
43-300 Bielsko-Biała

Roman Fritz
Konfederacja Wolność i Niepodległość

ul. Józefa Poloka 1
44-200 Rybnik

730-702-583

Krzysztof Gadowski
Koalicja Obywatelska PO .N IPL ZIELONI

ul. Katowicka 24
44-335 Jastrzębie Zdrój

509-890-544

Andrzej Gawron
Prawo i Sprawiedliwość

ul. Edyty Stein 1
42-700 Lubliniec

664-505-799

Grzegorz Gaża
Prawo i Sprawiedliwość

ul. Piastowska 11
43-200 Pszczyna

509-777-774

Szymon Giżyński
Prawo i Sprawiedliwość

ul. Łódzka 8/12 lok. 15
42-200 Częstochowa

504-274-577

Tomasz Głogowski
Koalicja Obywatelska PO .N IPL ZIELONI

ul. Opolska 1
42-600 Tarnowskie Góry

(32) 768 86 11

Marta Golbik
Koalicja Obywatelska PO .N IPL ZIELONI

ul. Zwycięstwa 26 lok. 1
44-100 Gliwice

505-508-043

Michał Gramatyka
Trzecia Droga Polska 2050 Szymona Hołowni – Polskie Stronnictwo Ludowe

ul. Biblioteczna 12
43-100 Tychy

730-030-172

Paweł Jabłoński
Prawo i Sprawiedliwość

ul. Długa 29 lok. 1-2
47-400 Racibórz

795-961-763

Henryk Kiepura
Trzecia Droga Polska 2050 Szymona Hołowni – Polskie Stronnictwo Ludowe

ul. 11 Listopada 4
42-100 Kłobuck

Ewa Kołodziej
Koalicja Obywatelska PO .N IPL ZIELONI

ul. Stalmacha 17
40-058 Katowice

508-304-917

Maciej Konieczny
Nowa Lewica

ul. Andrzeja 13 lok. 1
40-061 Katowice

570-150-002

Wojciech Król
Koalicja Obywatelska PO .N IPL ZIELONI

ul. Grunwaldzka 20
41-400 Mysłowice

(32) 307 50 90

Marek Krząkała
Koalicja Obywatelska PO .N IPL ZIELONI

ul. Jana III Sobieskiego 7
44-200 Rybnik

(32) 423 69 16

Gabriela Lenartowicz
Koalicja Obywatelska PO .N IPL ZIELONI

ul. Opawska 13
47-400 Racibórz

661-279-198

Izabela Leszczyna
Koalicja Obywatelska PO .N IPL ZIELONI

ul. Pułaskiego 25 lok. 210
42-200 Częstochowa

504-256-188

Łukasz Litewka
Nowa Lewica

ul. Baczyńskiego 25A
41-215 Sosnowiec

534-701-665

Ewa Malik
Prawo i Sprawiedliwość

ul. Kościelna 16
41-200 Sosnowiec

(32) 300 28 82

Grzegorz Matusiak
Prawo i Sprawiedliwość

ul. Mazowiecka 2
44-335 Jastrzębie Zdrój

883-114-914

Mateusz Morawiecki
Prawo i Sprawiedliwość

ul. Warszawska 23 lok. 7
40-009 Katowice

602-195-110

Wanda Nowicka
Nowa Lewica

ul. Mickiewicza 61 lok. 4
44-100 Gliwice

ul. Moniuszki 15
41-902 Bytom

661-609-506

Mirosława Nykiel
Koalicja Obywatelska PO .N IPL ZIELONI

ul. Wzgórze 15
43-300 Bielsko-Biała

ul. Chłodna 2A
40-311 Katowice

723-876-862

Małgorzata Pępek
Koalicja Obywatelska PO .N IPL ZIELONI

ul. Rynek 21
34-300 Żywiec

(33) 861 00 33

ul. Słowackiego 32
43-502 Czechowice-Dziedzice

ul. 11 Listopada 7
43-300 Bielsko-Biała

ul. Chłodna 2A
40-311 Katowice

513-010-737

Łukasz Osmalak
Trzecia Droga Polska 2050 Szymona Hołowni – Polskie Stronnictwo Ludowe

ul. Rynek 4
43-190 Mikołów

Monika Rosa
Koalicja Obywatelska PO .N IPL ZIELONI

ul. Korfantego 62
40-161 Katowice

ul. Chłodna 2A
40-311 Katowice

(32) 400 43 77

Wojciech Saługa
Koalicja Obywatelska PO .N IPL ZIELONI

ul. Paderewskiego 43
43-600 JaworznRobert Warwaso

ul. Chłodna 2A
40-311 Katowice

538-921-964


Prawo i Sprawiedliwość

ul. 3 Maja 32/9
41-300 Dąbrowa Górnicza

ul. Irządze 133
42-446 Irządze

733-739-990

Marek Wesoły
Prawo i Sprawiedliwość

ul. Niedurnego 69
41-700 Ruda Śląska

(32) 706 97 37

Jarosław Wiesław Wieczorek
Prawo i Sprawiedliwość

ul. Zycięstwa 14 lok. 38/39
44-100 Gliwice

608-487-268

Przemysław Witek
Koalicja Obywatelska PO .N IPL ZIELONI

ul. Paderewskiego 9 lok. 2
42-700 Lubliniec

ul. Chłodna 2A
40-311 Katowice

Michał Wójcik
Prawo i Sprawiedliwość

ul. Kościuszki 43 lok. 7
40-048 Katowice

732-936-510

 

Michał Cieślak
Prawo i Sprawiedliwość

ul. Tadeusza Kościuszki 60 lok. 203
28-100 Busko Zdrój

(41) 376 60 32

Bartłomiej Dorywalski
Prawo i Sprawiedliwość

Plac Wolności 14A
29-100 Włoszczowa

502-944-354

Rafał Kasprzyk
Trzecia Droga Polska 2050 Szymona Hołowni – Polskie Stronnictwo Ludowe

ul. Sienkiewicza 55
27-400 Ostrowiec Świętokrzyski

885-193-171

Anna Krupka
Prawo i Sprawiedliwość

ul. Jana Pawła II 13 lok. 18
25-025 Kielce

608-045-712

Andrzej Kryj
Prawo i Sprawiedliwość

Al. Jana Pawła II 65e
27-400 Ostrowiec Świętokrzyski

(41) 266 52 59

Krzysztof Lipiec
Prawo i Sprawiedliwość

ul. Radomska 29 lok. 110
27-200 Starachowice

(41) 275 31 09

Marzena Okła-Drewnowicz
Koalicja Obywatelska PO .N IPL ZIELONI

Pl. Floriański 1 lok. 207
26-110 Skarżysko-Kamienna

503-196-708

792-016-661

Lucjan Marek Pietrzczyk
Koalicja Obywatelska PO .N IPL ZIELONI

ul. Paderewskiego 40 lok. 3
25-502 Kielce

Czesław Siekierski
Trzecia Droga Polska 2050 Szymona Hołowni – Polskie Stronnictwo Ludowe

ul. Wesoła 47/49
25-363 Kielce

(41) 344 22 77

Andrzej Szejna
Nowa Lewica

ul. Starodomaszowska 30 lok. 54
25-315 Kielce

516-691-726

Michał Wawer
Konfederacja Wolność i Niepodległość

ul. Złota 19
25-015 Kielce

661-100-743

Agata Wojtyszek
Prawo i Sprawiedliwość

ul. Na Szlakowisku 2
27-200 Starachowice

538-671-611

 

Iwona Ewa Arent
Prawo i Sprawiedliwość

ul. Tadeusza Kościuszki 13 lok. 313
10-501 Olsztyn

Pl. Wolności 10 lok. 11
13-100 Nidzica

(89) 527 96 26

Artur Chojecki
Prawo i Sprawiedliwość

ul. Kościuszki 13 lok. 123
10-505 Olsztyn

ul. Mickiewicza 15 lok. 7U
19-300 Ełk

Janusz Cichoń
Koalicja Obywatelska PO .N IPL ZIELONI

ul. Curie-Skłodowskiej 12A lok. 2
10-110 Olsztyn

503-156-083

ul. Kościuszki 1
12-100 Szczytno

506-137-058

Janusz Cieszyński
Prawo i Sprawiedliwość

ul. 3 Maja 10
19-300 Ełk

(87) 520 14 10

ul. Suwalska 21
11-500 Giżycko

Elżbieta Gelert
Koalicja Obywatelska PO .N IPL ZIELONI

ul. Hetmańska 31
82-300 Elbląg

Robert Gontarz
Prawo i Sprawiedliwość

ul. 1 Maja 2
82-300 Elbląg

ul. Podgórna 3
13-230 Lidzbark Welski

(23) 697 20 48

Stanisław Gorczyca
Koalicja Obywatelska PO .N IPL ZIELONI

ul. Jana III Sobieskiego 4
14-100 Ostróda

Leonard Krasulski
Prawo i Sprawiedliwość

ul. 1 Maja 2
82-300 Elbląg

(55) 641 58 99

Marcin Kulasek
Nowa Lewica

ul. Kopernika 45 III p.
10-512 Olsztyn

ul. Traugutta 3 lok. 112
11-400 Kętrzyn

Pl. Zwycięstwa 6c
19-500 Gołdap

ul. Mickiewicza 15 lok. 3,1 i 3,9

ul. Zamkowa 14
11-600 Węgorzewo

514-905-999

Paweł Papke
Koalicja Obywatelska PO .N IPL ZIELONI

ul. Leśna 14 lok. 9H
10-173 Olsztyn

691-919-950

Urszula Pasławska
Trzecia Droga Polska 2050 Szymona Hołowni – Polskie Stronnictwo Ludowe

ul. Niepodległości 4a
11-300 Biskupiec

11-400 Kętrzyn

660-528-543

Jacek Protas
Koalicja Obywatelska PO .N IPL ZIELONI

Plac Wolności 5 lok. 1
11-100 Lidzbark Warmiński

603-910-517

(89) 527 52 22

ul. Wolności 4
13-200 Działdowo

603-910-517

Olga Ewa Semeniuk-Patkowska
Prawo i Sprawiedliwość

ul. Bolesława Chrobrego 12
11-400 Kętrzyn

ul. Mikołaja Kopernika 45 lok. 11
10-512 Olsztyn

574-274-368

Andrzej Śliwka
Prawo i Sprawiedliwość

ul. 1 Maja 2
82-300 Elbląg

Teresa Wilk
Prawo i Sprawiedliwość

ul. Hetmańska 5 lok. 10
82-300 Elbląg

739-923-906

Anna Wojciechowska
Koalicja Obywatelska PO .N IPL ZIELONI

ul. Nadjeziorna 23 lok. B2

ul. Kolejowa 6 lok. STYL
19-400 Olecko

ul. Gizewiusza 13
12-200 Pisz

538-299-927

Maciej Wróbel
Koalicja Obywatelska PO .N IPL ZIELONI

ul. Pocztowa 3
11-500 Giżycko

ul. Dworcowa 4
11-400 Kętrzyn

ul. M. Curie-Skłodowskiej 12A
10-110 Olsztyn

660-417-640

Zbigniew Ziejewski
Trzecia Droga Polska 2050 Szymona Hołowni – Polskie Stronnictwo Ludowe

ul. Grunwaldzka 3 lok. 115
13-300 Nowe Miasto Lubawskie

ul. Wolności 4
13-200 Działdowo

ul. Nowowiejska 3
82-300 Elbląg

 

Ryszard Bartosik
Prawo i Sprawiedliwość

Al. Mickiewicza 1A
62-700 Turek

887-102-109

Marcin Bosacki
Koalicja Obywatelska PO .N IPL ZIELONI

ul. Zwierzyniecka 13
60-813 Poznań

(61) 842 72 23

Krzysztof Czarnecki
Prawo i Sprawiedliwość

ul. Sikorskiego 9
64-920 Piła

Witold Wojciech Czarnecki
Prawo i Sprawiedliwość

ul. Dworcowa 8 lok. 7
62-510 Konin

Zbigniew Dolata
Prawo i Sprawiedliwość

ul. Moniuszki 3
62-200 Gniezno

(61) 424 26 69

ul. Mickiewicza 3
63-100 Śrem

509-453-639

Jan Michał Dziedziczak
Prawo i Sprawiedliwość

ul. Słowiańska 55
64-100 Leszno

(65) 520 42 77

ul. Zamkowa 18-20
62-800 Kalisz

601-779-606

ul. Fabryczna 1
63-800 Gostyń

607-601-984

ul. Rynek 12 lok. 13
63-900 Rawicz

(65) 520 42 77

Piotr Głowski
Koalicja Obywatelska PO .N IPL ZIELONI

ul. Dąbrowskiego 8
64-920 Piła

Andrzej Grzyb
Trzecia Droga Polska 2050 Szymona Hołowni – Polskie Stronnictwo Ludowe

ul. Kaliska 8
63-500 Ostrzeszów

(62) 732 07 57

ul. Piskorzewska 1
62-800 Kalisz

(62) 732 07 57

Paulina Hennig-Kloska
Trzecia Droga Polska 2050 Szymona Hołowni – Polskie Stronnictwo Ludowe

ul. Dąbrówki 18 lok. 2
62-200 Gniezno

(61) 424 44 37

Zbigniew Hoffmann
Prawo i Sprawiedliwość

ul. Kramowa 1
62-500 Konin

602-592-656

Maria Małgorzata Janyska
Koalicja Obywatelska PO .N IPL ZIELONI

ul. Ogrodowa 25
64-700 Czarnków

(67) 262 93 59

Piotr Kaleta
Prawo i Sprawiedliwość

ul. Pułaskiego 41
62-800 Kalisz

508-444-829

Al. Kościuszki 22
64-000 Kościan

Katarzyna Kierzek-Koperska
Koalicja Obywatelska PO .N IPL ZIELONI

ul. Zwierzyniecka 13
60-813 Poznań

ul. Poznańska 101
62-080 Tarnowo Podgórne

(61) 842 72 23

Michał Kołodziejczak
Koalicja Obywatelska PO .N IPL ZIELONI

ul. Zofii Urbanowskiej 8
62-500 Konin

786-442-945

ul. Jana Pawła II 5 lok. 2B
62-200 Gniezno

Adam Luboński
Trzecia Droga Polska 2050 Szymona Hołowni – Polskie Stronnictwo Ludowe

ul. Kusocińskiego 1
64-920 Piła

698-777-965

Marlena Magdalena Maląg
Prawo i Sprawiedliwość

ul. Raszkowska 54 lok. 4
63-400 Ostrów Wielkopolski

608-543-353

Jan Mosiński
Prawo i Sprawiedliwość

ul. Zamkowa 18-20
62-800 Kalisz

733-882-540

Tomasz Piotr Nowak
Koalicja Obywatelska PO .N IPL ZIELONI

ul. Spółdzielców 3 lok. 114
62-510 Konin

500-123-976

ul. Sienkiewicza 20 lok. 1
64-000 Kościan

Barbara Oliwiecka
Trzecia Droga Polska 2050 Szymona Hołowni – Polskie Stronnictwo Ludowe

ul. Mariańska 5
62-800 Kalisz

Krzysztof Paszyk
Trzecia Droga Polska 2050 Szymona Hołowni – Polskie Stronnictwo Ludowe

ul. Piłsudskiego 62
64-600 Oborniki

504-973-779

(61) 847 55 23

Karolina Pawliczak
Koalicja Obywatelska PO .N IPL ZIELONI

ul. Górnośląska 69A
62-800 Kalisz

Grzegorz Piechowiak
Prawo i Sprawiedliwość

Al. Powstańców Wlkp. 164
64-920 Piła

533-381-311

Marcin Porzucek
Prawo i Sprawiedliwość

Al. Wojska Polskiego 49B
64-920 Piła

607-204-638

Michał Pyrzyk
Trzecia Droga Polska 2050 Szymona Hołowni – Polskie Stronnictwo Ludowe

ul. Chopina 2
62-400 Słupca

667-282-777

Grzegorz Rusiecki
Koalicja Obywatelska PO .N IPL ZIELONI

ul. B. Chrobrego 22
64-100 Leszno

782-181-003

Jakub Rutnicki
Koalicja Obywatelska PO .N IPL ZIELONI

ul. Młyńska 9 lok. 6
64-500 Szamotuły

(61) 292 25 01

Ewa Schädler
Trzecia Droga Polska 2050 Szymona Hołowni – Polskie Stronnictwo Ludowe

ul. Półwiejska 31
61-886 Poznań

602-148-744

Katarzyna Sójka
Prawo i Sprawiedliwość

ul. Krakowska 5 lok. 6
63-510 Mikstat

691-101-020

Franciszek Sterczewski
Koalicja Obywatelska PO .N IPL ZIELONI

ul. Mostowa 31 lok. 1
61-854 Poznań

504-924-818

Wiesław Szczepański
Nowa Lewica

ul. Chrobrego 22B lok. B-Ip
64-100 Leszno

(65) 549 09 95

Adam Szłapka
Koalicja Obywatelska PO .N IPL ZIELONI

ul. Ratajczaka 44
61-728 Poznań

735-442-046

Henryk Szopiński
Koalicja Obywatelska PO .N IPL ZIELONI

ul. Norwida 4
77-400 Złotów

Szymon Szynkowski vel Sęk
Prawo i Sprawiedliwość

ul. Młyńska 14 lok. 3
61-730 Poznań

535-370-885

Tadeusz Tomaszewski
Nowa Lewica

ul. Bolesława Chrobrego 40/41
62-200 Gniezno

ul. Staszica 27
62-500 Konin

ul. Wiosny Ludów 10 lok. 202
63-100 Środa Wielkopolska

ul. Mickiewicza 1
62-400 Słupca

ul. Kolejowa 58
62-600 Koło

601-287-775

Jacek Tomczak
Trzecia Droga Polska 2050 Szymona Hołowni – Polskie Stronnictwo Ludowe

ul. Grottgera 4
60-757 Poznań

885-178-341

Katarzyna Ueberhan
Nowa Lewica

ul. Ratajczaka 22
61-815 Poznań

505-715-618

Jarosław Urbaniak
Koalicja Obywatelska PO .N IPL ZIELONI

ul. Sienkiewicza 1
63-400 Ostrów Wielkopolski

726-210-726

Mariusz Witczak
Koalicja Obywatelska PO .N IPL ZIELONI

ul. Chopina 1A
62-800 Kalisz

ul. Cicha 3
63-200 Jarocin

509-151-816

Bartłomiej Wróblewski
Prawo i Sprawiedliwość

ul. Mostowa 27
61-854 Poznań

537-536-194

Bartosz Zawieja
Konfederacja Wolność i Niepodległość

ul. Zwierzyniecka 13
60-813 Poznań

786-343-649

 

Bartosz Arłukowicz
Koalicja Obywatelska PO .N IPL ZIELONI

Aleja Papieża Jana Pawła II 11 lok. 2U3
70-415 Szczecin

575-979-000

Zbigniew Bogucki
Prawo i Sprawiedliwość

ul. Ks. Kard. S. Wyszyńskiego 14
70-201 Szczecin

ul. Szczecińska 8B lok. 3
72-100 Goleniów

ul. Droga Zielona 1
74-400 Dębno

ul. Bogusława X 3 lok. 1
74-200 Pyrzyce

Magdalena Filiks
Koalicja Obywatelska PO .N IPL ZIELONI

ul. Traugutta 83
71-314 Szczecin

665-729-185

Małgorzata Golińska
Prawo i Sprawiedliwość

ul. Mickiewicza 2 lok.16/17/18
78-400 Szczecinek

883-101-117

ul. Boh. Warszawy 19
78-520 Złocieniec

Marek Gróbarczyk
Prawo i Sprawiedliwość

Aleja Wyzwolenia 7 lok. 12
70-552 Szczecin

660-807-995

ul. Wojska Polskiego 57 lok. 1
72-300 Gryfice

661-740-425

Patryk Jaskulski
Koalicja Obywatelska PO .N IPL ZIELONI

Al. Papieża Jana Pawła II 44 lok. 4
70-415 Szczecin

694-421-276

Radosław Lubczyk
Trzecia Droga Polska 2050 Szymona Hołowni – Polskie Stronnictwo Ludowe

ul. Piłsudskiego 28 lok. 5A
75-501 Koszalin

ul. Bartoszewskiego 6B lok. 24
78-400 Szczecinek

503-035-653

Artur Jarosław Łącki
Koalicja Obywatelska PO .N IPL ZIELONI

ul. Niepodległości 67
72-300 Gryfice

571-341-259

Arkadiusz Marchewka
Koalicja Obywatelska PO .N IPL ZIELONI

Al. Jana Pawła II 11/2
70-415 Szczecin

508-377-387

Dariusz Matecki
Prawo i Sprawiedliwość

ul. Studzienna 34 lok. 1
71-714 Szczecin

534-959-117

Grzegorz Bernard Napieralski
Koalicja Obywatelska PO .N IPL ZIELONI

ul. Niedziałkowskiego 21 lok. 303
71-410 Szczecin

ul. Energetków 14E
74-100 Gryfino

505-300-015

Sławomir Nitras
Koalicja Obywatelska PO .N IPL ZIELONI

Al. Papieża Jana Pawła II 44 lok. 4
70-415 Szczecin

797-390-201

Jarosław Rzepa
Trzecia Droga Polska 2050 Szymona Hołowni – Polskie Stronnictwo Ludowe

ul. Stoisława 2
70-223 Szczecin

785-040-273

Renata Rak
Koalicja Obywatelska PO .N IPL ZIELONI

Plac Wolnosci 6
78-400 Szczecinek

Paweł Suski
Koalicja Obywatelska PO .N IPL ZIELONI

ul. Księdza Domańskiego 11
78-600 Wałcz

Artur Szałabawka
Prawo i Sprawiedliwość

ul. Wielkopolska 32 lok. U4
70-450 Szczecin

ul. Grunwaldzka 1
74-100 Gryfino

ul. Grunwaldzka 15
72-010 Police

(91) 433 29 20

Paweł Szefernaker
Prawo i Sprawiedliwość

Pl. Wolności 2-3
75-622 Koszalin

Plac Ks. Kardynała Stefana Wyszyńskiego 1
76-100 Sławno

604-603-422

Stanisław Tyszka
Konfederacja Wolność i Niepodległość

ul. Połczyńska 24
75-815 Koszalin

608-605-830

Dariusz Wieczorek
Nowa Lewica

ul. Garncarska 5
70-377 Szczecin

607-300-606

Ryszard Wilk
Konfederacja Wolność i Niepodległość

ul. Połczyńska 24
75-815 Koszalin

608-605-830

Czesław Hoc
Prawo i Sprawiedliwość

ul. Okopowa 15A
78-100 Kołobrzeg

(94) 352 29 67

Marek Tomasz Hok
Koalicja Obywatelska PO .N IPL ZIELONI

ul. Giełdowa 12 lok. 1
78-100 Kołobrzeg

535-950-918